• هستیم بر آن عهد که بستیم (سی تی اسکن شبانه روزی برای ارائه خدمات در این روزهای سخت فعال می باشد)

سونوگرافی

[vc_row][vc_column][lsvr_pressville_widgets sidebar_id=”lsvr-pressville-custom-sidebar-1″ columns_count=”1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

سونوگرافی چیست؟

سونوگرافی امواجی صوتی است که به بافت بدن مادر فرستاده می شود و بسته به آنکه به بافت نرم یا سخت بدن برخورد کند، تصاویری ایجاد می کند. این تصاویر در سونوگرافی معمولی به صورت سیاه و سفید دیده می شود.
پزشک براساس دانسته هایی که در مورد آناتومی بدن دارد آن تصاویر را تشریح می کند و از این طریق مادر را در جریان رشد جنین قرار می دهد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]کاربرد های سونوگرافی

سونوگرافی کبد و کیسه صفرا

سونوگرافی کلیه و مجاری ادراری

سونوگرافی عمومی (شکم – لگن)

سونوگرافی غدد فوق کلیوی

سونوگرافی رحم و تخمدان

سونوگرافی آپاندیس

سونوگرافی مثانه

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”3d”]برای دریافت نوبت لطفا به بخش نوبت دهی آنلاین مراجعه کنید یا با شماره تلفن 02165271500 و گزینه 1 تماس بگیرید.[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]چند نوع سونوگرافی وجود دارد؟

سونوگرافی انواع مختلفی دارد و برای مادران براساس اینکه شرایط عادی یا غیرعادی ای مانند دیابت و فشار خون بالا داشته باشند و یا مادرانی که جنینشان به دلایلی رشد خوبی نداشته[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_tabs alignment=”center” active_section=”1″][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-signal” add_icon=”true” title=” دفعات سونوگرافی” tab_id=”1522805687575-e0de6e77-5f09″][vc_column_text] تعداد دفعات سونوگرافی طی دوره بارداری چند بار است؟

این موضوع بستگی به نتیجه معاینه های پزشک دارد که باتوجه به عوامل گوناگونی مانند نتیجه آزمایش ها و شرایط بدنی مادر تعیین می شود. اگر پزشکی تشخیص دهد که شرایط مادر حساس است ممکن است ماهی یک بار دستور سونوگرافی بدهد.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-id-badge” add_icon=”true” title=” سونوگرافی سه بعدی و چهاربعدی” tab_id=”1522805687603-be690996-ad0a”][vc_column_text]سونوگرافی سه بعدی و چهاربعدی چیست؟

سونوگرافی سه بعدی و چهاربعدی مانند سونوگرافی دوبعدی تنها تصاویر سیاه و سفید را نشان نمی دهد بلکه همانند تصاویر سه بعدی و چهاربعدی جزییات کامل تر و روشن تری از بدن جنین را نشان می دهد.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”938″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column][/vc_row]

تماس بگیرید - 02154067